Akkonak Mahallesi 1793. Sokak No : 30 Yüksel Apartmanı Merkezefendi / DENİZLİ
Denizli Su Kaçak Tespiti Ve Onarım

Denizli Su Kaçak Tespiti Ve Onarım

Denizli su kaçağı bulma servisi, yapınız artık kırılmayacak bir sızıntı için evinizi kırıp dökmeyecek komple tesisat yenilemek zorunda kalmayacaksınız. Su kaçakları genelde alt komşuya damlama ve kabartılar şeklinde görülmektedir. Sudan oluşan bu sorunlara teknolojik çözümlerimizle yanınızdayız. Son sistem boru görüntüleme kameraları sayesinde artık  sorunlu bölgeyi bulmak çok kolay oldu. Eskiden olsa yapı kırılırdı onlarca fayans gittikten sonra komple bir değişim içine girerek tadilat süreci başlardı su kaçağı bulma firmamız sizleri bu dertten garantili bir şekilde kurtarıyor .

 

Evdeki su kaçaklarının belirtileri şu şekilde gözlemlenmektedir ; tavanların sararması, küflenmesi, pis kokular ve su damlacıklarının bir öbek halinde birikmesi en çok rastladığımız görüntülerdir. Sizinde su tesisatı kaçağı şüpheleriniz varsa firmamızı aramanız ve randevu almanız gerekmektedir.Yeriniz neresi olursa olsun Denizli'de su kaçak tespitleri işleri yapan firmamız her zaman yanınızdadır. Tesisat kaçak kontrolü yaptırmak istiyorsanız bizi aşağıdaki numaralardan arayabilirsiniz.

 

Servisimiz ilk işlem olarak şebeke suyunu kontrol etmektedir, sızdırmazlık testleri uygular eğer bir sorun var ise akustik dinleme cihazı ile sorunlu bölgeyi tek fayansta bulur ve onarımlarını sadece o bölüm içinde gerçekleştirir. Sorun görülmez ise pimaş içi görüntüleme kamera sistemi devreye girer; gider içleri , lavabo, küvet ve ana giderler kontrol edilir. Sonraki işlem ise sıcak su ve izolasyon kaçakları için termal görüntüleme kamerası ile kontrol edilir. Kısaca sorunu bulmak adına tüm su tesisat teknolojisini kullanmaktayız ve bu teknolojiyi kullanmak üzere eğitim görmüş personellerimiz sizlere sorunsuz hizmet sağlayacaktır.
 

Öne Çıkarılanlar

Denizli Kanal Görüntüleme

Kanalizasyon, borular aracılığı ile bağlantıların kurulduğu ve bina içerisi

Denizli Tıkanıklık Açma

Son yıllarda geliştirilen cihazlar sayesinde mutfak, banyo ve tuvalet giderlerindeki tık

Denizli Lavabo Açma

Öncelikle belirtmemiz gerekir ki, lavabo açıcılar faydadan çok zarar

Denizli Su Kaçak Tespiti Ve Onarım

Denizli su kaçağı bulma servisi, yapınız artık kırılmayacak bir sızıntı iç

Yorumlar

Yusuf B.

Teknik bilgilere hakim bir şirket Ustamın eline sağlık tavsiye ederim

5 Yıldız

Gülbahar U.

Klozetin içine koku giderici sıkışmıştı suyu çektirmiyordu iki kanal firmasını aradım 7/24 yazdığı halde gelmedi ama denizli tıkanık açma hemen geldi çıkardı güzel temizledi taktı . Kontrolleri yaptı ve gece gec saatte geldiği için kendisine çok teşe

5 Yıldız

Esma E.

Anında geri dönüş sağlandı çözümcü davranıldı çok teşekkür ederiz

5 Yıldız